IPP70N04S406AKSA1
MFR.Part #
IPP70N04S406AKSA1
JLCPCB Part #
C3288961
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 2.55nF@25V 32nC@10V 40V 4V@26uA 58W 6.5mΩ@70A,10V 70A TO-220-3 MOSFETs ROHS