IPP60R600E6XKSA1
MFR.Part #
IPP60R600E6XKSA1
JLCPCB Part #
C3288956
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20.5nC@10V 3.5V 30pF 440pF 600V 600mΩ@10V 63W 7.3A 88pF TO-220-3 MOSFETs ROHS