IPP129N10NF2SAKMA1
MFR.Part #
IPP129N10NF2SAKMA1
JLCPCB Part #
C3288953
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.3nF 100V 10pF 16.2mΩ@6V 19nC@10V 210pF 3.8V 37A 71W N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS