IPP65R075CFD7AAKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP65R075CFD7AAKSA1
JLCPCB Part #
C3288943
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 171W 3.288nF 32A 4.5V 650V 68nC@10V 75mΩ@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS