IPP80R750P7XKSA1
MFR.Part #
IPP80R750P7XKSA1
JLCPCB Part #
C3288938
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 17nC@10V 3.5V 460pF 51W 750mΩ@10V 7A 800V 9pF 9pF N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS