IPP50R380CEXKSA1
MFR.Part #
IPP50R380CEXKSA1
JLCPCB Part #
C3288934
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14.1A 24.8nC@10V 3.5V 380mΩ@13V 500V 584pF 98W TO-220-3 MOSFETs ROHS