IPP65R090CFD7XKSA1
MFR.Part #
IPP65R090CFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C3288933
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 127W 2.513nF 25A 4.5V 40pF 53nC@10V 650V 90mΩ@10V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS