IPP60R170CFD7XKSA1
MFR.Part #
IPP60R170CFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C3288930
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.199nF@400V 14A 170mΩ@6A,10V 28nC@10V 4.5V@300uA 650V 75W TO-220-3 MOSFETs ROHS