IPP045N10N3GXKSA1
MFR.Part #
IPP045N10N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3288928
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.61nF 100V 117nC@10V 137A 214W 3.5V 4.5mΩ@10V 41pF 8.41nF N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS