IPG20N06S2L35ATMA1
MFR.Part #
IPG20N06S2L35ATMA1
JLCPCB Part #
C3288884
Description
-55℃~+175℃ 100pF 2 N-Channel 20A 230pF 23nC@10V 2V 44mΩ@4.5V 55V 65W 790pF N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS