IPC100N04S51R7ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPC100N04S51R7ATMA1
JLCPCB Part #
C3288878
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.7mΩ@50A,10V 100A 115W 3.4V@60uA 4.81nF@25V 40V 83nC@10V TDSON-8 MOSFETs ROHS