IAUC120N04S6N010ATMA1
MFR.Part #
IAUC120N04S6N010ATMA1
JLCPCB Part #
C3288874
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.03mΩ@10V 108nC@10V 120A 150W 2.082nF 3V 40V 6.878nF 97pF N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS