IPG20N04S412AATMA1
MFR.Part #
IPG20N04S412AATMA1
JLCPCB Part #
C3288864
Description
-55℃~+175℃ 1.47nF 12.2mΩ@10V 18nC@10V 2 N-Channel 20A 21pF 390pF 40V 41W 4V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS