IPG20N04S4L08AATMA1
MFR.Part #
IPG20N04S4L08AATMA1
JLCPCB Part #
C3288861
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 2 N-Channel 2.2V@22uA 20A 3.05nF@25V 39nC@10V 40V 54W 8.2mΩ@17A,10V TDSON-8 MOSFETs ROHS