IPG20N04S409ATMA1
MFR.Part #
IPG20N04S409ATMA1
JLCPCB Part #
C3288841
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 2 N-Channel 2.25nF@25V 20A 28nC@10V 40V 4V@22uA 54W 8.6mΩ@10V,17A TDSON-8 MOSFETs ROHS