IAUC100N04S6L014ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IAUC100N04S6L014ATMA1
JLCPCB Part #
C3288833
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.086nF 1.4mΩ@10V 100A 100W 2V 3.935nF 40V 65nC@10V 70pF N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS