IAUA170N10S5N031AUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IAUA170N10S5N031AUMA1
JLCPCB Part #
C3288762
Package
HSOF-5
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.029nF 100V 170A 197W 3.1mΩ@10V 3.8V 48pF 6.405nF 88nC@10V N-Channel HSOF-5 MOSFETs ROHS