IAUA200N04S5N010AUMA1
MFR.Part #
IAUA200N04S5N010AUMA1
JLCPCB Part #
C3288758
Description
-55℃~+175℃ 0.94mΩ@10V 1 N-channel 120pF 132nC@10V 167W 2.13nF 200A 3.4V 40V 7.65nF N-Channel HSOF-5 MOSFETs ROHS