IPD60R210CFD7ATMA1
MFR.Part #
IPD60R210CFD7ATMA1
JLCPCB Part #
C3288408
Package
DPAK(TO-252)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.015nF 12A 18pF 210mΩ@10V 23nC@10V 33pF 4.5V 600V 64W DPAK(TO-252) MOSFETs ROHS