DE21XSA220KN3AX02F
MFR.Part #
DE21XSA220KN3AX02F
JLCPCB Part #
C3287928
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 22pF 300V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS