DE6B3KJ471KA3BE01J
MFR.Part #
DE6B3KJ471KA3BE01J
JLCPCB Part #
C3287498
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 300V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS