DE11XKX470JN4AC05F
MFR.Part #
DE11XKX470JN4AC05F
JLCPCB Part #
C3286701
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、440V 47pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS