DE1B3KX151KN4AP01F
MFR.Part #
DE1B3KX151KN4AP01F
JLCPCB Part #
C3286346
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 300V、440V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS