DE21XKY100JB3BM02F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE21XKY100JB3BM02F
JLCPCB Part #
C3285789
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 250V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS