IPU80R750P7AKMA1-ND
MFR.Part #
IPU80R750P7AKMA1-ND
JLCPCB Part #
C3282945
Package
TO-251
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 17nC@10V 3V 460pF 51W 750mΩ@10V 7A 800V 9pF TO-251 MOSFETs ROHS