IPP139N08N3GXKSA1
MFR.Part #
IPP139N08N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3282713
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.73nF 13.9mΩ@10V 15pF 25nC@10V 3.5V 45A 469pF 79W 80V TO-220-3 MOSFETs ROHS