BSC050N03LSGXT
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC050N03LSGXT
JLCPCB Part #
C3282697
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 17nC@10V 2.2V 2.8nF@15V 30V 4.2mΩ@10V,30A 41pF@15V 50W 80A TDSON-8 MOSFETs ROHS