IPS60R3K4CEAKMA1
MFR.Part #
IPS60R3K4CEAKMA1
JLCPCB Part #
C3282130
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 2.6A 3.4Ω@500mA,10V 3.5V@40uA 4.6nC@10V 600V 93pF@100V TO-251-3 MOSFETs ROHS