IRF100P219XKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRF100P219XKMA1
JLCPCB Part #
C3281124
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7mΩ@10V 1.8nF 100V 12nF 168nC@10V 3.8V 316A 341W 80pF TO-247AC MOSFETs ROHS