IRLML0060TRPBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRLML0060TRPBF
JLCPCB Part #
C3280953
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25W 116mΩ@4.5V 2.5V 2.5nC@4.5V 2.7A 21pF 290pF 37pF 60V SOT-23 MOSFETs ROHS