IPL60R385CPAUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPL60R385CPAUMA1
JLCPCB Part #
C3279346
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 17nC@10V 3.5V 385mΩ@10V 38pF 600V 790pF 83W 9A VSON-4 MOSFETs ROHS