IPL60R185P7AUMA1
MFR.Part #
IPL60R185P7AUMA1
JLCPCB Part #
C3279343
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.081nF@400V 185mΩ@5.6A,10V 19A 25nC@10V 4V@280uA 650V 81W VSON-4 MOSFETs ROHS