BSZ025N04LSATMA1
MFR.Part #
BSZ025N04LSATMA1
JLCPCB Part #
C3279319
Package
TSDSON-8
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 2.1W、69W 2.5mΩ@20A,10V 22A、40A 2V@250uA 3.68nF@20V 40V 52nC@10V TSDSON-8 MOSFETs ROHS