BSZ068N06NSATMA1
MFR.Part #
BSZ068N06NSATMA1
JLCPCB Part #
C3279314
Package
TSDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 21nC@10V 3.3V 375pF 38pF 46W 6.8mΩ@10V 60V 63A N-Channel TSDSON-8 MOSFETs ROHS