BSZ099N06LS5ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSZ099N06LS5ATMA1
JLCPCB Part #
C3279306
Package
TSDSON-8FL
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3nF 2.3V 26pF 270pF 36W 46A 60V 8.6nC@4.5V 9.9mΩ@10V N-Channel TSDSON-8FL MOSFETs ROHS