IAUZ30N06S5L140ATMA1
MFR.Part #
IAUZ30N06S5L140ATMA1
JLCPCB Part #
C3279296
Package
TSDSON-8FL
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 12.2nC@10V 14mΩ@10V 15pF 177pF 2.2V 30A 33W 60V 888pF TSDSON-8FL MOSFETs ROHS