IPB014N06NATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPB014N06NATMA1
JLCPCB Part #
C3279255
Package
TO-263-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4mΩ@10V 124nC@10V 138pF 180A 2.25nF 214W 3.3V 60V 9.75nF N-Channel TO-263-7 MOSFETs ROHS