IRFS33N15DTRLP-IR
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRFS33N15DTRLP-IR
JLCPCB Part #
C3279248
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 150V 2.02nF@25V 3.8W、170W 33A 5.5V 56mΩ@10V,20A 90nC@10V TO-263 MOSFETs ROHS