IPB80N03S4L02ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPB80N03S4L02ATMA1
JLCPCB Part #
C3279247
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 136W 140nC@10V 2.2V@90uA 2.4mΩ@10V,80A 30V 80A 9.75nF@25V TO-263 MOSFETs ROHS