IPB80N04S4L04ATMA1
MFR.Part #
IPB80N04S4L04ATMA1
JLCPCB Part #
C3279238
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 2.2V@35uA 4.69nF@25V 40V 4mΩ@80A,10V 60nC@10V 71W 80A TO-263 MOSFETs ROHS