IPB100N06S2L05ATMA2
MFR.Part #
IPB100N06S2L05ATMA2
JLCPCB Part #
C3279220
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.33nF 100A 230nC@10V 2V 300W 360pF 4.4mΩ@10V 5.66nF 55V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS