IPB50R140CPATMA1
MFR.Part #
IPB50R140CPATMA1
JLCPCB Part #
C3279217
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110pF 140mΩ@10V 192W 2.54nF 23A 3.5V 500V 64nC@10V TO-263 MOSFETs ROHS