IPB70P04P409ATMA2
MFR.Part #
IPB70P04P409ATMA2
JLCPCB Part #
C3279207
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 P-Channel 4.81nF@25V 40V 4V@120uA 70nC@10V 72A 75W 9.1mΩ@70A,10V TO-263 MOSFETs ROHS