IPB80N04S304ATMA1
MFR.Part #
IPB80N04S304ATMA1
JLCPCB Part #
C3279204
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 136W 3.8mΩ@80A,10V 40V 4V@90uA 5.2nF@25V 80A 80nC@10V TO-263 MOSFETs ROHS