IPB80N04S404ATMA1
MFR.Part #
IPB80N04S404ATMA1
JLCPCB Part #
C3279202
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 3.44nF 4.2mΩ@10V 40V 43nC@10V 46pF 4V 71W 80A 840pF N-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS