IPB80N06S407ATMA2
MFR.Part #
IPB80N06S407ATMA2
JLCPCB Part #
C3279200
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 4.5nF@25V 4V@40uA 56nC@10V 60V 79W 80A TO-263 MOSFETs ROHS