IPB60R125CFD7ATMA1
MFR.Part #
IPB60R125CFD7ATMA1
JLCPCB Part #
C3279198
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.503nF@400V 125mΩ@7.8A,10V 18A 36nC@10V 4.5V@390uA 650V 92W TO-263 MOSFETs ROHS