IPB120N04S404ATMA1
MFR.Part #
IPB120N04S404ATMA1
JLCPCB Part #
C3279187
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 120A 3.6mΩ@100A,10V 4.1nF@25V 40V 4V@40uA 55nC@10V 79W TO-263-3 MOSFETs ROHS