IPB65R125CFD7ATMA1
MFR.Part #
IPB65R125CFD7ATMA1
JLCPCB Part #
C3279167
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.694nF 125mΩ@10V 19A 36nC@10V 4.5V 650V 98W TO-263-3 MOSFETs ROHS