IPB330P10NMATMA1
MFR.Part #
IPB330P10NMATMA1
JLCPCB Part #
C3279158
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 11nF 190pF 236nC@10V 300W 33mΩ@10V 4V 62A 750pF P-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS